Wynajem maszyn budowlanych — Gliwice

Oferujemy wynajem maszyn budowlanych w Gliwicach. Główną zaletą usługi jest to, że pozwala znacząco ograniczyć koszty inwestycji — zarówno w przypadku osób prywatnych, które decydują się na samodzielne wykonanie prac budowlanych, remontowych czy brukarskich, jak i dla osób mających własną działalność w tym zakresie. W każdym z przypadków wynajem sprzętu będzie tańszą opcją niż zakup nowej maszyny. Akcesoria można łatwo pozyskać i cieszyć się natychmiast ich funkcjonalnością.

O ile osoby prywatne użyją maszyny tylko raz i więcej im się nie przyda, to przedsiębiorcy będą mogli samodzielnie ją przetestować i ewentualnie sprawdzić, czy w przyszłości będą zainteresowani zakupem. To także doskonała opcja dla tych, którzy mają awarię sprzętu lub oddali go do serwisu. Aby nie mieć przestojów w pracach, wystarczy skorzystać z usługi wynajmu. Większość urządzeń jest dostępna od ręki, więc usługa wynajmu jest realizowana natychmiastowo.

Maszyny budowlane na wynajem – wiele korzyści

Dzięki opcji wynajmu maszyn budowlanych możliwe jest szybkie pozyskanie sprzętu, podczas gdy osoby, które zdecydują się na zakup, będą zmuszone czekać nawet do kilku miesięcy na to, aż nowa koparka czy ładowarka zasilą ich zaplecze. Oferujemy również szeroki zakres prac brukarskich i budowlanych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Wynajem maszyn budowlanych zdejmuje z Klientów ciężar dbania o serwis i konserwację sprzętu. Sami regularnie dbamy o jego jakość, na bieżąco usuwamy ewentualne awarie, przez co Wypożyczający zyskują dostęp do niezawodnego parku maszynowego.

Oferujemy wynajem:

  • koparko-ładowarki,
  • minikoparki,
  • koparki kołowej 16 t,
  • ładowarki 20 t,
  • wywrotki 16 t dmc, 24 t dmc, 40 t dmc,
  • młota hydraulicznego 300 kg na koparko-ładowarce.

Dbamy o to, by oferta stale się poszerzała, aby w pełni realizować potrzeby Klientów. Wsłuchujemy się w to, czego od nas oczekują, a naszą renomę budujemy na wzajemnym zaufaniu i dialogu.

 

 

© Copyright 2022 Faber i spółka