Instalacje wodno-kanalizacyjne — Gliwice

Specjalizujemy się w budowie i montażu sieci wodociągowych, instalacji wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że znamy zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne rozwiązania technologiczne. Zlecenia wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną oraz w oparciu o obowiązujące przepisy prawa budowlanego. Zatrudniamy kadrę fachowców, którzy mają wiedzę oraz kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu. Na każdym etapie służą Klientom zarówno wsparciem odnośnie do konkretnych rozwiązań, jak i praktycznymi wskazówkami na temat tego, w jaki sposób przeprowadzić prace. Wysoka kultura osobista naszej kadry przekłada się na to, że na terenie prac budowlanych i montażowych zostawiają porządek, co umożliwia inwestorom natychmiastowe przejście do realizacji kolejnych etapów założonego planu.

Dysponujemy nowoczesnymi materiałami od renomowanych producentów, które zostały już wielokrotnie przetestowane przez naszych Zleceniodawców. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęty są niezawodne i funkcjonalne, a inwestycja w nie jest opłacalna. Oferujemy również sprzedaż i transport kruszyw, które cechują się wysokimi standardami. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, które idą w parze z nienaganną jakością instalacji wodno-kanalizacyjnych w Gliwicach i okolicy.

Kompleksowy zakres usług

Nasze usługi mają kompleksowy charakter. Oferujemy budowę instalacji wodno-kanalizacyjnych, czyli:

  • wykonanie przyłączy i instalacji wodociągowych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i zbiorowych,
  • instalacje i przyłącza sanitarne dla Klientów indywidualnych i zbiorowych,
  • kompleksowe przyłącza wodociągowe, sanitarne i deszczowe dla nowych budynków oraz tych już istniejących.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i terminowy. Mamy świadomość tego, że wykonanie usługi w oznaczonym czasie umożliwia inwestorom dalszą realizację budowy czy renowacji. Zapraszamy do współpracy.

 

 

© Copyright 2022 Faber i spółka