Usługi koparko-ładowarką oraz innymi maszynami — Gliwice

Zajmujemy się wykonywanie robót ziemnych na terenie Gliwic i okolicy. Prace polegają na przygotowaniu gruntu pod dalsze działania budowlane. Są wykonywane w oparciu o projekty techniczne i budowlane. Najczęściej polegają na wydobyciu gruntu we wskazanym miejscu, przeniesieniu ziemi w inną część działki lub zmianie kształtu gruntu na określonym terenie. Wśród wszystkich prac ziemnych najczęściej wykonujemy wykopy pod budynki, które mają na celu przygotowanie gruntu do budowy fundamentów.

Oferujemy także profesjonalne rozbiórki obiektów budowlanych, które przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Dbamy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie realizowanych zleceń, aby inwestycja była bezpieczna zarówno dla naszych pracowników, Inwestorów, jak i osób postronnych, znajdujących się w okolicy realizowanego przedsięwzięcia.

Mamy także uprawnienia oraz niezbędny sprzęt do wykonywania niwelacji i rekultywacji terenów poprzemysłowych. Niwelacja polega na wyrównaniu powierzchni działki poprzez usunięcie nadmiaru ziemi lub uzupełnienie miejsc, w których występują jej braki. Z kolei rekultywacja polega na przywróceniu gruntom poddanym nadmiernej eksploatacji przez ludzi właściwości jak najbliższych tym naturalnym.

Prace ziemne – szeroki zakres

Utwardzamy również teren i przystosowujemy go do celów wskazanych przez Inwestorów. Dzięki temu możliwy jest dojazd do terenu budowy czy miejsca zamieszkania. Przygotowujemy również grunt pod prace brukarskie oraz zajmujemy się układaniem kostki brukowej czy budową dróg z sypkich materiałów. W celu zagospodarowania przestrzeni na prywatnej działce proponujemy również wykopy rowów oraz inne prace budowlano-brukarskie wymagające użycia specjalistycznego sprzętu budowlanego.

Usługi koparko-ładowarką w Gliwicach są wykonywane przez kadrę specjalistów, którzy doskonale radzą sobie z realizacją zleceń na różnych terenach. Mamy świadomość tego, że prace budowlane, remontowe czy brukarskie nie zawsze toczą się w miejscach, do których jest dogodny i utwardzony dojazd. Zajmujemy się także wykonywanie instalacji wod-kan. Jesteśmy przygotowani na realizację powierzonych zadań w różnych warunkach, a doświadczenie w transporcie i pracach ziemnych sprawiają, że robimy to sprawnie i z dużą dokładnością. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Oferujemy wsparcie i doradztwo na każdym etapie inwestycji. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 

© Copyright 2022 Faber i spółka