FABER I SPÓŁKA

 jest firmą rodzinną o 40-letniej tradycji. Senior rodu założył własną firmę transportową 1 kwietnia 1971r. W 1987r. swoje firmy transportowe założyli jego synowie. Natomiast 20 lipca 1996r. powstała w wyniku ich połączenia Spółka Cywilna FABER, która w 2009r. przekształciła się w spółkę jawną. Aktywny udział w jej działalności bierze już trzecie pokolenie rodziny.

Dwudziestoletnia działalność spółki pozwoliła na jej rozwój. Firma zatrudnia kilkunastu pracowników, rozbudowany został park samochodowy i maszynowy. Poszerzono gamę oferowanych usług, która pozwala na kompleksową obsługę sektora budowlanego począwszy od prac rozbiórkowych i porządkowych na terenie budowy po pełne zaopatrzenie w kruszywa i sypkie materiały budowlane.

Świadczymy usługi dla firm budowlanych i budowlano - montażowych z terenu Śląska. Współpracujemy m. in. z następującymi firmami: 

• JSW KOKS SA
• Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe J. Krajewska
• MAX-BUD Usługi Budowlane P. Wileński
• Zakład Remontowo Budowlany J. Jaszczuk
• SANIT Sp. z o.o.
• Kopalnia Piasku KOTLARNIA SA 

FABER / O firmie

FABER I SPÓŁKA

Firma Faber i Spółka Sp.J. posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami i placówkami publicznymi. Gwarantujemy terminowe, uczciwe i solidne realizacje zleceń. Wykonujemy wszelkie prace wykonywane przy użyciu sprzętu ciężkiego. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. 

Posiadamy profesjonalnie brygady brukarskie. Nasza obecność na dużych inwestycjach w okolicy pozwoliła na zdobycie dużego doświadczenia i umiejętności. W szybkim tempie rozbudowujemy bazę sprzętową w celu polepszenia jakości i szybkości realizowanych inwestycji budowlanych.
Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Krok po kroku przedstawimy etapy naszych działań i wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. 

© Copyright 2022 Faber i spółka